شرکت مهندسی آسیا سیال پارس

جزئیات غرفه

شناسه غرفه: 422
نمایش داده شده: 357
انقضا: ۱۴۰۹-۰۳-۳۱ ۰۰:۳۹:۰۰
0.00 ( 0 رای )
اطلاعات تماس www.parsfluid.com
شماره تلفن: ۰..........نمایش
شماره دورنگار: ۰..........نمایش
رایانامه مدیریت: ..........نمایش
رایانامه 2: in..........نمایش
لینک کانال تلگرام: ---
لینک شبکه LinkedIn: ---
تاریخ انتشار ۱۳۹۸-۰۴-۰۱ ۰۰:۴۴:۱۹
ایجادشده توسط

توضیحات

شرکت مهندسی آسیا سیال پارس با پشتوانه دانش مهندسی، نیروی انسانی مجرب و زنجیره تامین گسترده اش، به منظور ارائه مجموعه ای کامل و یکپارچه از خدمات و محصولات صنعتی در زمینه هیدرولیک، نیوماتیک و فشار بالا، تشکیل گردیده است. چشم انداز ما تبدیل شدن به معتبرترین و خوش نام ترین شرکت فنی و مهندسی کشور به سبب کیفیت ممتاز کالا، خدمات و عملکرد خود می باشد.

رویکرد اصلی شرکت بر ارائه کالاها و خدمات با کیفیت به مشتریان معطوف می باشد. این محصولات با کاهش توقف های ناخواسته تولید، کاهش زمان و دفعات تعمیرات، و داشتن عمر مفید طولانی تر، اگرچه ممکن است دارای قیمت بالاتری باشند ولی باعث کاهش هزینه های کلی مشتریان و به تبع آن، ایجاد یک همکاری بلند مدت برد-برد با آنان خواهد شد.

همچنین راهبرد ما بیشتر بر ارائه راهکارهای جامع و دارای ارزش افزوده استوار می باشد تا علاوه بر رفع نیازهای مربوطه مشتریان، آنان را در بهبود عملکرد آن بخش از فعالیتهایشان، یاری رساند. از این رو، این 
شرکت فعالیت های خود را در سه بخش تامین کالا، ساخت تجهیزات و ارائه خدمات فنی گسترده است تا بتواند با بکارگیری ترکیبی از آنها، راهکارهای مناسب را تدوین و اجرا نماید.

 

زمینه فعالیت شرکت : 

 • ساخت کنترل پانل سرچاهی، پاوریونیت آچار تانگ حفاری و دیگر تجهیزات هیدرولیک
 • ساخت یونیت تزریق شیمیایی
 • ساخت یونیت انتقال سیالات و فیلتراسیون
 • ارائه خدمات تخصصی بولتینگ Bolting
 • ارائه خدمات تعمیرات ابزار، پمپ ها و تجهیزات هیدرولیک، نیوماتیک و فشار بالا
 • انجام تیوبینگ و لوله کشی ابزار دقیق
 • انجام اسیدشویی، فلاشینگ و تست هیدرواستاتیک خطوط لوله
 • تامین پمپ فشار بالا، آمپلی فایر هوا و بوستر گاز فشار بالا
 • تامین تیوب، اتصالات و شیرآلات فشار بالا و ابزار دقیقی
 • تامین ابزار هیدرولیک، ابزار بادی، ابزار فلنج و خطوط لوله ، ابزار بولتینگ و ابزار هات تپ
 • تامین پمپ دیافراگمی، پمپ تزریق مواد شیمیایی، گریس پمپ
 • تامین شیرهای سوزنی، Block & Bleed و دیگر شیرها و اتصالات ابزار دقیقی و

  تعمیرات و تست انواع شیرهای اطمینان و صنعتی در محل


  با تکیه بر نیروی انسانی ماهر و مجرب در زمینه انجام تعمیرات و تست کلیه شیرآلات صنعتی و با توجه به در دست داشتن تجهیزات مربوطه از جمله دستگاه لپینگ، میز تست شیرهای اطمینان و میز تست شیرهای صنعتی، این شرکت قادر به تجیهز کارگاه و انجام خدمات تعمیر و تست شیرآلات در محل مشتری می باشد.

   

  خدمات کرایه میز تست شیرآلات، میز تست شیلنگ و تست پک


  با اختیار داشتن چندین میز تست شیرهای اطمینان و صنعتی، میز تست شیلنگ و تست پک‌های گازی و آبی تا فشار ۴۰۰۰ بار، این شرکت آمادگی کرایه تجهیزات تست هیدرواستاتیک خود را همراه و یا بدون همراهی نفر اپراتور دارد.

   

  خدمات نصب، راه اندازی و آموزش تجهیزات ساخته شده


  کلیه تجهیزات ساخته شده توسط این شرکت از خدمات رایگان نصب در محل، تست و راه اندازی و آموزش کامل اپراتوری دستگاه برخوردار می باشند.

   

  خدمات فنی و پشتیبانی پس از فروش


  تجهیزات ساخته شده توسط این شرکت تا ۱۵ سال از خدمات فنی و پشتیبانی پس از فروش از جمله تامین قطعات و سیل کیتهای دستگاه، انجام تعمیرات، مشاوره فنی و ارتقا فنی تجهیزات فروخته شده، بهره مند می باشند.
   

  ارتقا فنی و بهبود عملکرد تجهیزات تست، فشار بالا و هیدرولیک


  متخصصان این شرکت آمادگی دارند پس از بررسی کلیه تجهیزات تست، فشار بالا و هیدرولیک پیشنهاداتی برای ارتقا فنی و بهبود عملکرد این تجهیزات ارائه و آنها را اجرا نمایند.

   

  تعمیرات کلیه تجهیزات هیدرولیک و فشار بالا


   شامل تعمیرات موردی انواع ابزار هیدرولیک، ابزار بادی، پمپ، آمپلی فایر هوا و بوستر گاز فشار بالا، میز تست شیرآلات، دیگر تجهیزات تست هیدرواستاتیک و انواع پاور یونیت هیدرولیک. همچنین این شرکت قادر به برنامه ریزی و انجام تعمیرات پیش گیرانه و دوره ای برای کلیه تجهیزات هیدرولیک و فشار بالا می باشد.
   

  اسید شویی و فلاشینگ خطوط هیدرولیک


  بعد از انجام لوله کشی هیدرولیک، معمولا لوله ها دارای لایه ای از زنگ آهن و آلودگی خارجی می باشند. قبل از استفاده از این لوله ها، درون آنها باید بوسیله انجام اسید شویی و فلاشینگ کاملا تمیز می گردد. در غیر این صورت آلودگی های درون خطوط به سرعت به شیرآلات و دیگر تجهیزات حساس راه یافته و باعث آسیب دیدگی و از کار افتادن آنها می گردند. انجام این کار نیازمند دانش تخصصی، تجربه کاری و تجهیزات مناسب می باشد. ما علاوه بر بهره مندی از این پیش نیازها، از همکاری شرکت های بین المللی در این خصوص بهره مند بوده و با کمک آنان قادر به انجام پروژه هایی در مقیاس بزرگ و با بالاترین استانداردهای جهانی می باشیم.
  فشار بالا

جزئیات خاص

جزئیات خاص: ---

موقعیت

تهران, ایران
تهران، بلوار میرداماد، خیابان نفت شمالی، پلاک ۳۹، واحد ۶

نظرات

امیتازدهی

مشتری مداری
کیفیت خدمات
ابداعات و نوآوری ها

جستجو در میان نمایشگاه ها و غرفه ها

 

logo-samandehi 100%ضمانت برگشت وجه