شركت مهندسين مشاور طرح و مديريت انرژي پويا

جزئیات غرفه

شناسه غرفه: 317
نمایش داده شده: 390
انقضا: ۱۴۰۴-۰۳-۱۵ ۰۸:۲۴:۰۰
0.00 ( 0 رای )
اطلاعات تماس
شماره تلفن: ..........نمایش
شماره دورنگار: ..........نمایش
رایانامه مدیریت: ..........نمایش
رایانامه 2: ..........نمایش
لینک کانال تلگرام: ---
لینک شبکه LinkedIn: ---
تاریخ انتشار ۱۳۹۶-۰۳-۱۵ ۰۸:۲۷:۳۰
ایجادشده توسط

توضیحات

شركت مهندسين مشاور طرح و مديريت انرژي پويا در شهريور ماه سال 1384 توسط چهار نفر از مهندسين كه داراي سوابق متعدد اجرايي و نظارتي در انجام پروژه‌هاي متعدد مخصوصاً پروژه‌هاي گازرساني را داشتتند، بطور قانوني به ثبت رسيد.

سپس با توجه به اينكه در نظر بود كه فعاليت عمده شركت در استانهاي شمال‌غربي و غرب كشور متمركز باشد اقدام جهت اخذ گواهينامه پايه 3 در رشته خطوط انتقال نفت و فشار گاز از سازمان مديريت و برنامه‌ريزي وقت استان كردستان شروع گرديد كه گواهينامه موقت در بهمن ماه سال 1384 و متعاقباً گواهينامه دايم در شهريورماه سال 1385 دريافت شد.

اهداف شركت

با توجه به رشد روزافزون تقاضاي مصرف گاز طبيعي در كشور و اعمال سياستهاي جايگزيني گاز طبيعي بعنوان سوخت مصرفي خانگي و صنايع، مطالعه و طراحي و همچنيني احداث شبكه‌هاي گازرساني يكي از اولويتهاي مهم دولت بشمار مي‌رود. از طرفي نيز واگذاري انجام خدمات فني و مهندسي به بخش خصوصي حضور شركتهاي مهندسين مشاور در بخش نفت و گاز (انرژي) را بيش از پيش ضروري مي‌نمايد. در اين راستا با توجه به فراهم شدن بستر و زمينه ورود بخش خصوصي به عرصه ارائه خدمات فني و مهندسي و خروج از بن‌بست انحصار ارائه خدمات توسط يك يا چند شركت دولتي شركت مهندسين مشاور طرح و مديريت انرژي پوا با هدف ارائه خدمات انجام مطالعات فازهاي اول و دوم و همچنين خدمات نظارت بر حسن اجراي پروژه‌هاي مربوط به ايجاد تأسيسات گاز شامل خطوط انتقال شبكه‌هاي توزيع و تغذيه گاز و ايستگاههاي تقليل فشار و ابنيه صنعتي با بهره‌گيري از كارشناسان و متخصصين فعال در اين بخش تأسيس گرديده است.

جزئیات خاص

جزئیات خاص: ---

موقعیت

ایران

نظرات

امیتازدهی

مشتری مداری
کیفیت خدمات
ابداعات و نوآوری ها

جستجو در میان نمایشگاه ها و غرفه ها

 

logo-samandehi 100%ضمانت برگشت وجه