شرکت الکترونیک افزارآزما

جزئیات غرفه

شناسه غرفه: 240
نمایش داده شده: 183
انقضا: ۱۴۰۴-۰۲-۲۹ ۱۶:۵۲:۰۰
0.00 (0 رای )
اطلاعات تماس
شماره تلفن: ..........نمایش
شماره دورنگار: ..........نمایش
رایانامه مدیریت: ..........نمایش
رایانامه 2: ..........نمایش
لینک کانال تلگرام: ---
لینک شبکه LinkedIn: ---
تاریخ انتشار ۱۳۹۶-۰۲-۲۹ ۱۶:۵۵:۱۴
ایجادشده توسط

توضیحات

طراحی و تولید دستگاههای اندازه گیری برق و الکترونیک

بیش از ۳۵ سال فعالیت در بخش تحقیق, طراحی و تولید دستگاههای اندازه گیری برق و الکترونیک

شرکت الکترونیک افزارآزما در سال ۱۳۵۹ توسط گروهی از فارغ التحصیلان رشته برق و الکترونیک دانشگاه صنعتی شریف تأسیس و طی ۳۵ سال فعالیت شبانه روزی برای اولین باردر ایران موفق به طراحی و تولید بیش از دهها نوع دستگاه های اندازه گیری الکترونیکی با کیفیتی مطابق با استانداردهای بین المللی گردیده است.

آغاز فعالیت شرکت الکترونیک افزارآزما با طراحی و تولید دستگاههای اندازه گیری، آموزشی و تحقیقاتی برق، الکترونیک و مخابرات و تجهیزات کارگاهها و آزمایشگاههای مختلف بصورت کلید در دست (Turnkey) بوده است.

کلیه مراحل تحقیقات، طراحی، تولید مدارات، سخت افزار و نرم افزار و ساخت قطعات فلزی، پلاستیکی و بدنه دستگاهها توسط این شرکت و توسط تجهیزات پیشرفته و سیستمهای خودکار انجام می پذیرد.

از سال ۱۳۸۰ این شرکت همکاری گسترده ای را با وزارت نیرو در جهت طراحی و تولید سیستمهای
اندازه گیری مورد نیاز صنعت برق کشور آغاز نمود و با دستیابی به دانش فنی صد در صد داخلیموفق به تولید انواع کنتور تکفاز و سه فاز دیجیتال چند تعرفه گردید. در این راستا موفق به تاسیس کارخانه، خرید و نصب مدرن ترین
ماشین آلات و همچنین راه اندازی آزمایشگاه منحصر بفرد جهت تست های استاندارد کنتور و رفع نیازهای بخش تحقیقات و ارتقاء کیفیت تولید با ظرفیت تولید بیش از سه میلیون دستگاه کنتور (در سال) گردیده است.

این شرکت با هدف دستیابی به کیفیت بهتر و استانداردهای جهانی موفق به دریافت گواهی نامه از شرکت KEMA هلند، شورای ارزیابی و گواهی کیفیت کالا از شرکت توانیر، تاییدیه DLMS و گواهی نامه های ISO9001:2008 ((استاندارد مدیریت کیفیت)، ISO14001:2004 (مدیریت زیست محیطی) و OHSAS 18001:2007 (مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی) شده است و هم زمان اقدام به بازاریابی محصولات خود در خاورمیانه و کشورهای همسایه نموده و امیدوار است در بخش صادرات نیز گام های بلندی بردارد.

شرکت الکترونیک افزار آزما در سال ۱۳۸۶ به عنوان واحد نمونه برق و الکترونیک کشور موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر از ریاست محترم جمهور و وزیر محترم صنایع و معادن گردید. این شرکت در سال شکوفایی و نوآوری (۱۳۸۷) موفق به طراحی و ساخت کنتور جدید (مدل JAM-200) با کیفیت، زیبایی، امکانات فنی متنوع و کامل و بی نظیر با توان صادراتی بالا (قابل رقابت با معتبرترین سازنده های کنتور دنیا) گردید.

جزئیات خاص

جزئیات خاص: ---

موقعیت

ایران

نظرات

امیتازدهی

مشتری مداری
کیفیت خدمات
ابداعات و نوآوری ها

جستجو در میان نمایشگاه ها و غرفه ها

 

logo-samandehi 100%ضمانت برگشت وجه