شرکت خوراک دام و طیور قائم

جزئیات غرفه

شناسه غرفه: 368
نمایش داده شده: 271
انقضا: ۱۴۰۴-۰۴-۱۳ ۱۵:۲۲:۰۰
در مجموعه: دام و طیور
0.00 ( 0 رای )
اطلاعات تماس
شماره تلفن: ..........نمایش
شماره دورنگار: ..........نمایش
رایانامه مدیریت: ..........نمایش
رایانامه 2: ..........نمایش
لینک کانال تلگرام: ---
لینک شبکه LinkedIn: ---
تاریخ انتشار ۱۳۹۶-۰۴-۱۲ ۱۵:۲۲:۵۸
ایجادشده توسط

توضیحات

اموریت اصلی شرکت خوراک دام و طیور قائم تولید خوراک طیور با بهترین کیفیت با رعایت استاندارد ها و توسعه فرهنگ حذف استفاده از آنتی بیوتیک ها در تغذیه طیور می باشد. ما بر این باوریم که محصول ما می بایست کیفیتی بالاتر از سایر رقیبانمان داشته باشد تا برترین تجربه ی همکاری را برای مشتریان و ذینعانمان رقم بزنیم.
وفادارسازی مشتریان در کنار کسب رضایت آنها، راه و روش ما به سمت موفقیت است و همواره تلاش میکنیم تا بر تکیه بر تجربه ی مدیران، علم متخصصین و کارکنان با انگیزه ی خود، با نو آوری و دقت به گونه ای عمل نماییم تا در صنعت خوراک دام و طیور به عنوان نامی درخشان و پایدار و بندی قابل اعتماد بشناسند و همه با تلاش و همت در راستای نیل به هدف والای دام سالم، خوراک سالم و انسان سالم گام برداریم.
مدیران شرکت خوراک دام و طیور قائم دارای سابقه ای پر افتخار در صنعت طیور کشور هستند و حضور چندین دهه ای آنها در بخش تولید مرغ گوشتی در کنار مدیریت انجمن صنفی مرغداران گوشتی استان خراسان رضوی باعث شد تا نیازها و کمبود های استان در زمینه تولید طیور بیش از پیش مورد توجه قرار گیرند. به جهت بر طرف کردن این نیازها، هیئت مدیریه این شرکت اقدام به تاسیس شرکت خوراک دام و طیور قائم کردند. مدیران شرکت خوراک دام و طیور قائم مشهد همواره بر این اصل باور دارند تا محصولی لایق مشتری است که حاصل تلفیق استفاده از بهترین مواد اولیه و تجربه و تخصص باشد. لذا ما از تمامی فرصت های پیش رو همواره استفاده کرده و میکنیم تا به صنعت مرغداری، جامعه و در نهایت سلامت هم میهنان عزیزمان خدمت کنیم

جزئیات خاص

جزئیات خاص: ---

موقعیت

ایران

نظرات

امیتازدهی

مشتری مداری
کیفیت خدمات
ابداعات و نوآوری ها

جستجو در میان نمایشگاه ها و غرفه ها

 

logo-samandehi 100%ضمانت برگشت وجه