شركت ميكرو افزار قشم

جزئیات غرفه

شناسه غرفه: 165
نمایش داده شده: 926
انقضا: ۱۴۰۴-۰۲-۲۵ ۱۰:۱۴:۰۰
0.00 ( 0 رای )
اطلاعات تماس
شماره تلفن: ..........نمایش
شماره دورنگار: ..........نمایش
رایانامه مدیریت: ..........نمایش
رایانامه 2: ..........نمایش
لینک کانال تلگرام: ---
لینک شبکه LinkedIn: ---
تاریخ انتشار ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۰:۱۷:۱۴
ایجادشده توسط
شركت ميكرو افزار قشم

توضیحات

توليد نرم افزار و سخت افزار

خلاصه گزارش عمليات اجرايي و سوابق شركت ميكرو افزار قشم

شركت ميكرو افزار قشم در سال 1375 تحت عنوان توليد نرم افزار و سخت افزار قدم به عرصه فن آوري اطلاعات نهاد .

شركت در اولين قدم نرم افزار جامع اتوماسيون داروخانه ها را در سطح كشور توليد نمود كه با بيش از 5000 نفر ساعت كار ، موفق به اخذ گواهي از سازمانهاي بيمه كشور شد و در حال حاضر بالغ بر1100 داروخانه در سطح كشور از برنامه داروخانه شركت ميكرو افزار قشم استفاده مي نمايد.

شركت به عنوان اولين توليد كننده نرم افزار پردازشگر دارويي براي سازمانهاي بيمه ، نرم افزاري توليد نمود كه توانايي دريافت الكترونيكي اطلاعات نسخ دارويي بيمه شدگان را از داروخانه هاي كشور بوجود آورد. در اين مهم ساختار و پروتكل دريافت اطلاعات با همكاري و توسط شوراي عالي بيمه تعيين گرديده بود كه شركت با استفاده از همان پروتكل نرم افزار مذكور را طراحي و پياده سازي نمود.

از جمله تواناييهاي اين نرم افزار امكان رسيدگي الكترونيكي و اعمال مقررات مشموليت و قيمت داروها براساس نوع پزشك و بيمار به منظور رسيدگي اسناد پزشكي سازمانهاي بيمه كشور مي باشد .

در اين نرم افزار كليه نسخ توسط سيستم تجزيه و تحليل شده و رسيدگي اسناد پزشكي دارويي از طريق نرم افزار انجام مي شود. نرم افزار پردازشگر دارويي توانايي ارائه گزارشات بي نظيري از جمله برگ كميته بررسي نسخ كشوري پزشكان را داراست كه كارنامه عملكرد تجويز داروها و دسته هاي دارويي پزشكان را به ناظرين مربوطه سازمانهاي بيمه ارائه مي نمايد. با همين تعاريف نرم افزار پردازشگر دارويي امكان تجميع مصارف را به كاربران ارائه مي نمايد ، اين نرم افزار پر هزينه ترين دسته هاي دارويي ، شـايع ترين داروي مصرفي ، پرهـزينه ترين پـزشك و دسته اي از پزشـكان و رشته هاي نظام پزشكي و موسسات دارويي را در اختيار سازمانهاي بيمه قرار مي دهد.

لازم به ذكر است شركت ميكرو افزار قشم به عنوان پيمانكار اصلي اسناد پزشكي سازمان بيمه خدمات درماني موفق به اجراي اين نرم افزار در سطح كشور شده و در ادارات كل استانها نصب و در حال كار مي باشد . توليد نرم افزار پردازشگر آزمايشگاهي كه مشابه ساختار نرم افزار پردازشگر دارويي مي باشد باعث توليد پردازشگرهاي تصويربرداري (راديولوژي) و پردازشگر فيزيوتراپي و پزشكان و دندانپزشكان و خدمات پزشكان گرديد، در نهايت قويترين پردازشگر سيستم، نـرم افزار پـردازشگر بيـمارستاني است كه ساختاري كاملاً متفاوت از ساختار پردازشگرهاي دارويي و آزمايشگاهي و .... داشته ، و از جمله محصولات اين شركت است . در پردازشگرهاي ديگر صحبت از اسناد سرپايي بوده ليكن در اين سيستم صحبت از اسناد سرپايي و بستري و قوانين بسيار پيچيده تري در محاسبات خدمات بستري بيمه شده هاي سازمانهاي بيمه مي باشد. به هرحال اين نرم افزارها به ترتيب از شهريور ماه 1382 در كل كشور و پردازشگر بيمارستاني از دي ماه سال 1383 در اداره كل خدمات درماني استان تهران نصب و از ابتداي سال 1384 به طور عملياتي در حال كار بوده و گردش امور اسناد بستري آن اداره كل را پوشش داده است .

جزئیات خاص

جزئیات خاص: ---

موقعیت

ایران

نظرات

امیتازدهی

مشتری مداری
کیفیت خدمات
ابداعات و نوآوری ها

جستجو در میان نمایشگاه ها و غرفه ها

 

logo-samandehi 100%ضمانت برگشت وجه